Novinky

Spievam, spievaš, spievame - pozvánka

POS ZH a obec Voznica Vás srdečne pozývajú na prehliadku hudobného folklóru Spievam, spievaš, spievame, ktoré sa uskutoční v sobotu 18. septembra 2021 v KD vo Voznici.

OZNAM – do pozornosti vlastníkov podielov na spoločnej nehnuteľnosti UPS Voznica

Obci Voznica, ako správca dane oznamuje vlastníkom spoločnej nehnuteľnosti UPS Voznica, že im budú priebežne doručované rozhodnutia k dani z nehnuteľnosti na rok 2021 podľa výšky podielu na spoločnej nehnuteľnosti.

UPOZORNENIE pre vlastníkov a užívateľov pozemkov vo veci OREZU a VÝRUBU STROMOV

Obec Voznica upozorňuje občanov na povinnosť podľa zákona č. 251/2012 § 43

Testovanie prostredníctvom mobilnej odbernej jednotky

Občania sa môžu otestovať prostredníctvom mobilnej odberovej jednotky v dňoch utorok a piatok, v čase od 8.00 do 12.00 v Žiari nad Hronom.

Mobilné očkovanie vakcínou Janssen

Obec Voznica zostavuje zoznam záujemcov o mobilné očkovanie proti COVID-19jednorázovou vakcínou Janssen, ktoré sa uskutoční v KD v obci Voznica dňa 18. augusta 2021.

OD TATIER K DUNAJU - štafetový beh tímov

V dňoch 14-15. augusta 2021 sa bude konať už 9.ročník štafetového behu Od Tatier k Dunaju. Trať behu vedie aj cez našu obec a účastníci behu tak budú mať možnosť spoznať aj tento pekný kút Slovenska.

Cyklistické preteky V4 BICYCLE RACE GRAND PRIX SLOVAKIA

V nedeľu 11. júla 2021 v čase od 13 hodiny do 17. hodiny sa konajú cyklistické preteky s medzinárodnou účasťou 24 profesionálnych tímov zo 7 štátov. Odhadujúci čas prechodu prvých pretekárov cez našu obec je približne o 13:30.

MDD 12.06.2021

V sobotu 12. júna 2021 sa futbalové ihrisko ŠK Voznica zaplnilo deťmi pri príležitosti Medzinárodného dňa detí organizovaného obcou Voznica. Ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorí prišli spolu s deťmi a dúfame, že sa Vám všetkým páčilo a vidíme sa nabudúce

Virtuálna prehliadka

Poprechádzajte sa po našej obci prostredníctvom virtuálnej prehliadky.

spustiť virtuálnu prehliadku