MDD 12.06.2021

MDD 12.06.2021

V sobotu 12. júna 2021 sa  futbalové ihrisko ŠK Voznica zaplnilo deťmi pri príležitosti Medzinárodného dňa detí organizovaného obcou Voznica. 

O 16. hodine to všetko odštartovalo. Deti súťažili v rôznych disciplínach, za ktoré boli sladko odmenené, skákali na skákacom hrade alebo sa vozili na kolotoči. Celou Voznicou sa ozývali detské pesničky a smiech, ktoré bohužiaľ prerušilo nepriaznivé počasie – dážď. Túto nepríjemnú chvíľu sme využili na rozdanie občerstvenia pre deti. Ani tento rok nechýbala lahodná zmrzlina, ktorá každého osviežila.  

Po nejakom čase keď sa počasie umúdrilo  sa pokračovalo v programe.  Na futbalovom ihrisku vznikol obrovský penový oblak, v ktorom sa deti zabávali. Nejeden účastník tejto ,,penovej párty“  bol zapenený od hlavy až po päty. Súčasťou programu bolo aj maľovanie na tvár. Dievčence boli vyťažené od začiatku až do konca. 

O 18. hodine bola naplánovaná rozprávka o perníkovej chalúpke, avšak kvôli dažďu, ktorý znehodnotil techniku, nebolo možné túto rozprávku odohrať. Členovia OZ SIPKA sa to posnažili aspoň trochu deťom vynahradiť a do vzduchu postupne vzlietali lietadielká, z ktorých padali cukríky. Taktiež sa nám vo vzduchu predstavil blikajúci dron, ovečka a dokonca aj striga.  Všetci tí, čo sa tešili na rozprávku nemusia smútiť. OZ SIPKA sa nám prisľúbilo, že koncom prázdnin prídu znova a odohrajú rozprávku o perníkovej chalúpke v plnej paráde.  

Ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorí prišli spolu s deťmi  a dúfame, že sa Vám všetkým páčilo a vidíme sa nabudúce.


Touto cestou by sme sa chceli poďakovať sponzorom, ktorí podporili toto podujatie : OZ obce Voznica, starosta obce Voznica, poslanci obce Voznica, COOP JEDNOTA Žarnovica, VIA SERVIS s.r.o. , Pohostinstvo Peter Kršiak, ŠK Voznica, (Zmrzlina) Balija Róbert, Repiská Viera, Renáta Pavolová


Virtuálna prehliadka

Poprechádzajte sa po našej obci prostredníctvom virtuálnej prehliadky.

spustiť virtuálnu prehliadku