Otváranie zákazníckych centier SSE

Otváranie zákazníckych centier SSE

Ilustračné foto
Zdroj: Pixabay
Vážený zákazník,


dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom na priaznivý vývoj situácie v súvislosti s COVID-19 k Vám môžeme byť opäť o krok bližšie. Rýchle spracovanie Vašich požiadaviek a kvalitný zákaznícky servis sú pre nás neustále na prvom mieste, preto od 13. 5. 2020 opätovne otvárame naše zákaznícke centrá pre verejnosť.
Prioritou je i naďalej ochrana zdravia našich zamestnancov i vás, našich zákazníkov, preto každé pracovisko pred príchodom nového zákazníka dezinfikujeme špeciálnym prípravkom. V prípade návštevy zákazníckeho centra SSE Vás tiež prosíme o dôsledné dodržiavanie hygienických opatrení uverejnených pri vchode do zákazníckeho centra. Vstupujte, prosím, až po vyzvaní našim pracovníkom, vždy po jednom, s rúškom a využite dezinfekciu rúk umiestnenú pri vstupe. Viac informácií o hygienických opatreniach na našich zákazníckych centrách nájdete aj na www.sse.sk/zakaznicke-centra.
Schránka pre Vaše dokumenty a tlačivá je stále pripravená pred vchodom do zákazníckeho centra. Využiť ju môžete počas otváracích hodín bez čakania v rade.
Naši pracovníci sú Vám k dispozícii každý pracovný deň. V pondelok a stredu od 10.00 – 16.00 hod. a v utorok, štvrtok a piatok od 8.00 – 14.00 hod.
Tešíme sa na Vás v zákazníckych centrách SSE.
#spolutozvladneme
S pozdravom

Stredoslovenská energetika, a. s.


Virtuálna prehliadka

Poprechádzajte sa po našej obci prostredníctvom virtuálnej prehliadky.

spustiť virtuálnu prehliadku